Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Aksesuarlar

Evinizin Atmosferi Değişsin…

Şıklığın Tamamlayıcısı

Yemek ve oturma odalarınızın, banyo ve salonlarınızın şıklığını tamamlayacak, eşyalarınızla uyumlu aksesuar tasarımları.

Kullanışlı

Günlük hayata yardımcı olacak, diğer eşyalarınızı daha rahat kullanmanızı sağlayan, modern ve yaratıcı aksesuarlar.

Uzun Ömürlü

Kaliteli malzemeden üretilen, darbe ve zorlamalara karşı dayanıklı, uzun süre yıpranmayan özel aksesuarlar.

Neden BYR Mobilya?

Mekanlarınızın farklı ve hareketli gözükmesini sağlayacak, modern tasarım çizgileriyle oluşturulan aksesuarlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Sağlığa Dost Üretim

TSE E1 standartlarında insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen, özel malzeme kullanımıyla aksesuarlarınızı evinizin her yerinde güvenle ve %100 verimli kullanacaksınız.

Mekana Özel

Ev ve iş yerlerinizin büyüklüğüne, aksesuarların kullanım alanına ve istenen sayıya, renk ve model tercihine göre her zevke ve beğeniye hitap edecek özel tasarımlar.

Kolay Montaj

Portatif ve kompakt yapıları ile aynalarda kolay montaj, orta ve yan sehpalarda güvenli taşıma ve kullanma özellikleri ile güven veren mobilya dizayn çalışmaları.

Hijyenik

Cam ve ahşap tasarımlarda bakteri tutmayan ve mikrop oluşumuna neden olmayan, temizlenmesi ve bakımı kolay ve yüksek ayaklı yapılarıyla kolaylık sağlayan ürünler.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Yaşam Alanlarınız Aksesuarlarla Renklensin…

Orta Sehpa

Salonlarınızın ve oturma odalarınızın şıklığını tamamlayacak, farklı ağaçlardan, cam ve metalden üretilen, günlük hayatınızı kolaylaştıracak, isteğe özel renklerde ve malzemelerde orta sehpa tasarımları.

Dresuar

Yatak odalarınızda, salon ve yemek odalarınızda kullanacağınız, çekmeceleri ile kullanım kolaylığı sunan, vazolar ve fotoğraf çerçeveleri için en ideal, klasik tarzda oymalı ve işlemeli modelleri olan dresuarlar.

Yan Sehpa

Kitaplarınızı, kahvelerinizi, lambalarınızı koyabileceğiniz, ahşap, cam ve metalden üretilen, mekan büyüklüğünüze göre istediğiniz sayıda ve renkte üretimini ve satışını yaptığımız yan sehpaların tasarımları.

Zigon Sehpa

İç içe geçirmeli yapılarıyla kullanım kolaylığı tanıyan, küçük boyutlarıyla taşıma ve konumlandırma kolaylığı tanıyan, misafir ikramlarında kullanılan, salon ve oturma odalarının şıklığına şıklık katan zigon sehpalar.

Ayna

Yemek ve oturma odalarınızda, salonlarınızda ve banyolarınızda şıklık ve hareketlilik yaratan dikey ve yatay şekilde tasarlanan, özel ağaçların farklı boyutlarla kesilmesi ile oluşturulmuş BY mobilya ayna tasarımları.

Gümüşlük

Gümüş ve porselen tabaklarınızı, bardaklarınızı, servis eşyalarınızı ve diğer süs eşyalarını saklayabileceğiniz, bölmeli yapılarıyla sergileme kolaylığı sunan, farklı renklerde işlemeli gümüşlük tasarımları.