Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Banyo Dolapları

Sadeliğin Büyüsü Banyolarınızda…

Sade ve Modern

Banyolarınıza sadelik ve huzur katacak, son tasarım trendleriyle oluşturulan, zarif ve göz dolduran banyo dolabı tasarımları.

Mekana Özel Tasarım

Banyonuzun büyüklüğüne uygun ve mekanı daha konforlu ve rahat bir şekilde kullanacağınız size özel dolap planlama ve tasarım.

Kolay Montaj

Kompakt tasarımıyla her biri ayrı parçalardan oluşan ve rahat taşınma özelliğine sahip, kolayca montajı tamamlanan dolaplar.

Neden BYR Mobilya?

Banyolarınıza daha geniş ve kullanışlı bir görünüm kazandıracak, her zaman en yeni tasarımlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Üst Modül


Kişisel bakım malzemelerinizi, şampuan ve makyaj ürünlerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz, kolay temizlenebilen ahşap ve cam tasarım raflara sahip, dayanıklı üst modüller.

Alt Modül


Temizlik malzemelerinizi, banyo eşyalarınızı, elektrikli bakım aletlerinizi yerleştirebileceğiniz, alandan tasarruf etmenizi ve banyonuzu rahat kullanmanızı sağlayacak alt dolap modülleri.

Boy Dolabı


Bornozlarınızı, misafir havlularınızı ve diğer banyo eşyalarınızı rahatlıkla yerleştireceğiniz, banyonuza modern bir görünüm kazandıracak kaliteli malzemeden üretilen boy dolapları.

Ayna


İsteğe bağlı olarak, talep edilen boyutlarda ve dolap büyüklüklerine uygun, çerçeveli ve çerçevesiz modellerde ayna kesimi ve banyo duvarlarına güvenli montaj.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Banyo Dolaplarında Profesyonel Tasarımlar…

Dolap Planlama Hizmeti

Ev ve iş yeri banyonuzun büyüklüğüne, kullanım alanınıza, istediğiniz renk ve modele uygun tasarımı dolap planlama ekibimizle birlikte oluşturacak, banyonuzdaki şıklığı siz belirleyeceksiniz.

1. Sınıf Malzeme

Dayanıklı melamin kaplı yonga levha, A sınıfı kulp, vida ve aksesuarlarla uzun ömürlü kullanım sağlayacak, kırılma ve bozulma durumlarını en aza indiren tasarımla eşyalarınızı uzun verimli kullanacaksınız.

Kolay Montaj ve Kullanım

Portatif ve kompakt parçalara sahip banyo dolaplarınızı deneyimli montaj ekiplerimiz mekânınızın en uygun yerine monte ederek maksimum kullanım kolaylığı ve güvenliğinizi sağlayacak.

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Uluslararası standartlarda tasarlanan ve banyolarınıza şıklık kazandıracak dolaplar, aynı zamanda dayanıklı üretim malzemeleriyle hazırlanarak uzun ömürlü kullanım sağlayacak.

Kolay Temizleme

Leke tutmayan yapıları ve ayaklı alt modüller sayesinde bulundukları yerleri rahatça temizleyebilecek, hijyenik koşullarda tutarak bakım ve temizlik ürünlerinizi sağlıklı şekilde koruyacaksınız.

Sağlığa Dost

Bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen, sağlığa zarar vermeyen malzemelerden ve kanserojen içermeyen levhalardan üretilen dolaplarınızı güvenle banyolarınızda kullanacaksınız.