Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Ev Dekorasyonu

Evinizin Şıklığına Şıklık Katacak Dokunuşlar…

Çizim ve Tasarım

Evinizin ve odalarınızın ölçülerine özel, ihtiyaç ve taleplerinize yönelik, uzman bakış açısıyla çizim ve tasarım çalışmaları.

Üretim

Evinizin atmosferine uygun, tasarımcı ile karar verilen modellere uygun, sağlığa zarar vermeyen malzemelerle üretim.

Konumlandırma

Üretimi yapılan koltuklarınızın, masalarınızın, sandalyelerinizin güvenli bir şekilde size ulaştırılması ve konumlandırılması.

Neden BYR Mobilya?

Evinizin ve iş yerlerinizin şıklığını tamamlayacak, kararsızlığınızı yenmenizi ve beğenilerinize uygun ve modası geçmeyecek tasarımlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Yatak Odaları İçin


Yeni evlenen çiftler için yatak odalarında istedikleri rahatlığı ve huzuru bulmalarını sağlayacak, şık ayrıntılarla göze hoş gelecek ve çiftlere anılarını hatırlayacak dekorasyon çalışmaları.

Salonlar İçin


Salon ve oturma odaları için mekan büyüklüğüne uygun koltuk ve dolap tasarımları, TV üniteleri önerisi, mekanları renklendirecek vazo, çiçek ve çerçeve fikirleriyle dekorasyon çalışması.

Yemek Odaları İçin


Yemek odalarında iştah kabartacak ve şıklığı vurgulayacak tasarım önerileri, masa ve sandalye çizimleri ile mekan büyüklüğüne uygun aksesuar ayrıntılarıyla süsleme çalışmaları.

Banyolar İçin


Banyolarınızı daha işlevsel kullanmanızı sağlayacak, hem göze hitap edecek hem de güvenliğinizi koruyacak tasarım önerileri, konumlandırma ve montaj uygulamaları.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Ufak Detaylar Büyük Farklar Yaratır

Fikir ve Tasarım

Tasarım ekibimizle evinizin dekorasyonu için bir araya gelebilir, taleplerinizi ve beğenilerinizi ileterek size uygun dekorasyon fikirleri vermelerini isteyebilirsiniz.

Her Mekana Özel Çözüm

İster evinize, ister iş yerinize, isterseniz tek bir odanıza yapacağınız değişiklik için uzman bakış açımızdan yararlanabilir, size özel fikirler alabilirsiniz.

Üretim ve Fonksiyonellik

Ev dekorasyonunda istediğiniz eşyalarınızı hızlı bir şekilde üretirken, mekanlarınızı daha kullanışlı hale getirecek önerilerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Çocuklara Özel

Çocuk ve genç odalarında güvenliği sağlayacak, doğa dostu ve kanserojen madde içermeyen eşya üretimlerimizle güveninizi de kazanmayı önemsiyoruz.

Aksesuar ve Dekor

Evinize özel dekorasyon fikirleri verdikten ve tasarım aşamasından sonra konumlandırdığımız eşyaların şıklığını artıracak aksesuarları da öneriyoruz.

Garanti

Ev dekorasyonunuz için ürettiğimiz eşyalarınızın her birini garantimiz kapsamında tutarak kullanım bilgileri veriyor, arıza durumlarında yanınızda yer alıyoruz.