Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Genç Odası

Çocuklarınıza Özel, Özgür Tasarımlar…

Dinamik

Çocuklarınızın hayal güçlerini ve beğenilerini yansıtacak, sevdikleri renklerde ve kullanmak istedikleri ünitelerden oluşan hareketli tasarımlar.

Kullanışlı

Çocuklarınızın her ihtiyacını karşılayacak, çalışma masalarından kitaplıklara kadar farklı ayrıntıları içeren yaratıcı ve kullanışlı odalar.

Dayanıklı

Çarpma ve kırılmalara karşı dayanıklı malzemeden üretilen, çocuk ve gençler için uzun süre kullanım ömrü sunan özel tasarım odalar.

Neden BYR Mobilya?

Genç odalarına yaratıcılığı, eğlenceyi ve hareketliliği getiren ve yıllarca modası geçmeyecek tasarımlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Gardırop


Ahşap ve ayna kullanılarak tasarlanan, sürgülü kapaklı modelleri olan, iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatının yer aldığı geniş hacimli ve şık gardıroplar.

Çalışma Masası


Genç odalarının olmazsa olmazı; ahşap malzemeden üretilen, kitaplıklı olarak tasarlanabilen, çekmecelerle kullanım kolaylığı sağlanan desenli ve sade çalışma masası modelleri.

Karyola


Farklı ağaçlardan ve metallerden yapılan, çocuğunuzun yaşına göre tasarlanmasını isteyebileceğiniz, deliksiz uyku ve konfor garantisi veren ve isteğe bağlı bazalı düzenlenen karyolalar.

Çalışma Masası


Çocuklarınızın ders kitaplarını, romanlarını ve oyuncaklarını koyabilecekleri, farklı renklerde ve raf sayılarında tasarlanabilecek ahşap malzemeden ve oda renklerine uyumlu kitaplıklar.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Genç Odalarına Hareket ve Renk Geliyor!

Eğlenceli Tasarımlar

Çocuklarınızın hayal dünyalarını yansıtacak, istedikleri renklerde ve özelliklerde, kullanışlı bölmelerle konforu ve görselliği bir arada sunacak tasarımlarımız mekanlarınızda fark yaratacak.

Stoplama Sistemi

Stoplama sistemi sayesinde çekmece ve dolaplarda hızlı çarpmayı ortadan kaldıran, daha yumuşak kapanmayı sağlayan mekanizma rahatlığını yaşayacak, eşyalarınıza zarar vermeyeceksiniz.

Kullanışlı

Bazalı genç odaları, sürgülü gardıroplar, şifonyer ve çalışma masaları, kullanışlı bölmeler ile gençlerin arayacağı her şeyi kolaylıkla bulmalarını ve konforlu bir alanda yaşamalarını sağlayacak.

Kolay Temizleme

Ayaklı tasarımlar sayesinde baza, kitaplık, gardırop, çalışma masası gibi genç odalarında bulunan üniteleri kolayca temizler, çocuklarınızın hijyen koşulları içinde kalmasını sağlarsınız.

Güvenli ve Sağlıklı

Genç odalarına şıklık katarken aynı zamanda ani hareketlerde kişiye zarar vermeyecek ve keskinliği azaltılmış, sağlığa zarar vermeyen malzemelerle üretilen eşyalarınızı güvenle kullanacaksınız.

Geniş İç Hacimler

Gardırop içi gizli çekmeceler ve askı bölümleri, led aydınlatmalı dolaplar, geniş iç hacim sayesinde dilediğiniz kadar eşyayı saklayabilecek ve alandan tasarruf sağlayacaksınız.