Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

BYR Mobilya

Yaşam Alanlarınıza Profesyonel Bir Dokunuş

BYR Mobilya

Yılların tecrübesi ve başarısıyla mobilya sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak özel üretim ve tasarım çeşitliliği, yüksek kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile mekanlarınıza konfor katmaya devam ediyoruz.

Ev dekorasyonunda yeni trendleri ve renkleri takip ederek tüm üretim ve hizmet süreçlerini iyileştirip, modern üretim anlayışı ve pazarlama sistemleriyle sektörün standartlarının üstünde en güncel tasarımları sunuyoruz.

Rahatlık ve kaliteyi, yaratıcılık ve şıklıkla birleştirerek koltuk takımlarından yemek odasına, genç odasından banyo dolaplarına kadar birbirinden özel tasarım çalışmalarıyla zevklerinizi evinizin her köşesine yansıtıyoruz.

0
Yıllık Üretim
0
Özel Tasarım
0
Güvenli Ürünler
0
Müşteri Memnuniyeti

Neden BYR Mobilya?

Ev ve iş yerlerinizde fark yaratacak, size özel ve ayrıcalıklı tasarımlar için BYR…

Üretim ve Pazarlama

Farklı yaşam alanlarına ve beğenilere uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu, hızlı üretim yaparak İstanbul’un her semtine satış ve pazarlama aktiviteleri gerçekleştirerek konforu müşterilerimizin evine götürüyoruz.

Güvenli Teslimat

Mobilyalarınızın sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli ve güvenilir olması, zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için kalite politikamızı her zaman geliştiriyor ve ürünlerinizi adresinize teslim ediyoruz.

Satış Sonrası Destek

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan BYR Mobilya olarak hizmetlerimizi genişletip müşteri taleplerini satış sonrasında da karşılamaya, montaj ve bakım ile onarım durumlarında yanlarında olmaya özen gösteriyoruz.

Özel Tasarım ve Proje

Küresel tasarım trendlerini kullanarak beğeni ve taleplerinize göre ev dekorasyon üretimi yaparken iş yerleriniz ve mekanlarınız için özel proje ekibimizle geniş çaplı çizim ve tasarım çalışmalarını yürütüyoruz.

Yaratıcılık; profesyonel bir ekip ve sınırsız bir bakış açısıyla ortaya çıkar…

BYR Mobilya ile yaşam alanlarınıza yaratıcılığı davet edin…