Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Koltuk Takımları

Zengin İşçilik, Kaliteli Tasarımlar

Eşsiz Görsellik

Düğme, makrome, zengin dikiş ve desen uygulamalarıyla estetiği modern tasarım çizgileriyle birleştiren eşsiz bir dokunuş.

Kullanışlılık

Kolay temizlenebilen ve konumlandırılan, yatak olma ve çok sayıda misafir ağırlama özelliği olan konforlu koltuk takımları.

Uyum

Yemek odalarınıza, mutfağınıza ve yatak odalarınıza uyum sağlayacak renklerde tasarlanan geniş renk skalalı tasarım uygulaması.

Neden BYR Mobilya?

Oturma odalarınızı rutin ve kullanışsız görünümden kurtaran, mekana hareket ve rahatlık getiren koltuk takımları, BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Köşe Koltuk


Son yılların gözdesi, dar alanların ve oturma odalarının kurtarıcısı, fonksiyonel yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlayan, mekanı hareketlendirecek köşe koltuklar.

Salon Takımı


İkili, üçlü ve tekli koltuklardan oluşan, puflar ve sehpalarla bütünlüğünü tamamlayan, oturma odalarınızın tüm ihtiyacını karşılayacak rengarenk salon takımları.

Berjer


Ergonomik oturum rahatlığına sahip, televizyonlarınızın karşısındaki yerini alacak, modern ve kullanışlı görünümleriyle fark yaratan şık berjer tasarımları.

3'lü Koltuk Yatak


Misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz, yatak olma özelliğine sahip, fonksiyonelliği sayesinde eşyalarınızı depolamanıza da olanak sunan üçlü koltuklar.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Göz Alıcı Renkler, Fonksiyonel Tasarımlar

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

İnsan sağlığına zarar veren kimyasal maddeleri içermeyen, tamamen doğal ve dokuma üretim olan süngerlerle yaşam alanlarınızda kaliteyi ve sağlığınızı koruyacaksınız.

Yatak ve Depolama Özelliği

Eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz kanepe içi sandık ve misafirlerinizi ağırlayacağınız yatak olma özellikli koltuklarla oturma odalarınızı fonksiyonel şekilde kullanacaksınız.

Yüksek Ayaklar

Yüksek ayaklı koltuk tasarımlarımız sayesinde eşyalarınızın bulunduğu yeri rahatça temizleyebilir, dilediğiniz yere taşırken koltuk altlarını değerlendirebilirsiniz.

Temizlenebilen Kumaş

Yumuşak kumaş dokusu ile rahatınızı düşünen koltuklarımızı aynı zamanda silinebilen malzemeden üreterek oturma alanlarınızı kolaylıkla temizleyebilmenizi sağlıyoruz.

Kolay Konumlandırma

Mekan ölçülerinde yapılan tasarımlarla dar alanlarınızı geniş gösterecek ve rahatlıkla koltuklarınızı konumlandıracak, mekanınızı daha kullanışlı hale getireceksiniz.

İnce İşçilik

Rengarenk kumaşlar üzerine yapılan işleme motifler, düğmeler, makrome ve çiçek desenleri ile oturma odalarınıza tarzınıza uyacak bir hareket katılacak.