Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Mutfak Dolapları

Mutfaklarınıza Tasarımın Sihirli Dokunuşları

İsteğe Özel

Mutfaklarınızın havasını değiştirecek evlerinize ve iş yerlerinize özel renk ve boyutlarda dekoratif dolap tasarımları.

Tasarım ve Malzeme Çeşitliliği

Ahşap, Amerikan, ankastre, akrilik, masif, membran, lake ve laminat gibi ihtiyaca yönelik tasarım ve malzeme seçenekleri.

Sorunsuz Montaj

Kolay taşınan, çarpma ve darbelere dayanıklı, özel ölçülendirme sebebiyle sorunsuzca mutfağınıza monte edilen dolaplar.

Neden BYR Mobilya?

Mutfaklarınızı daha fonksiyonel ve rahat kullanacağınız, modası geçmeyecek ve yıllara dayanacak tasarımlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Raf Üniteleri


Tabaklarınızı, bardaklarınızı ve diğer mutfak gereçlerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz, kolay temizlenebilen ahşap ve cam tasarımlı, dayanıklı raf üniteleri.

Çekmeceli Dolaplar


Çatal, kaşık ve bıçaklarınızı, mutfak malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz, alandan tasarruf etmenizi ve mutfağınızı rahat kullanmanızı sağlayacak çekmeceli dolaplar.

Tezgah


Laminat, lake, masif ve diğer dayanıklı malzemelerle üretilen tezgahlarla mutfağınızın şıklığını tamamlayacak, uzun süreli ve güvenli kullanım sağlayacaksınız.

Aspiratör


İsteğe bağlı olarak melamin kaplı gövdeli, mutfağınızın işlevini tamamlayacak ve fonsiyonel kullanım sağlayan montajı kolay aspiratör temini ve satışından yararlanacaksınız.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Kaliteli Kaplama, Dayanıklı Gövde…

Dolap Planlama Hizmeti

Mutfağınızın büyüklüğüne, kullanım alanlarına, istediğiniz tasarım trendlerine, renk ve modele uygun tasarımı dolap planlama ekibimizle birlikte oluşturacak, mutfağınızdaki şıklığı siz belirleyeceksiniz.

Şık ve Dayanıklı Tasarım

En yeni moda renkleri ve malzeme kullanımı ile mutfaklarınıza şıklık kazandıracak dolaplar, aynı zamanda dayanıklı üretim malzemeleriyle hazırlanarak uzun ömürlü kullanım sağlayacak.

Kolay Temizleme

Leke tutmayan yapıları ve ayaklı alt dolaplar sayesinde bulundukları yerleri rahatça temizleyebilecek, cam bölmeli ve kapaklı dolaplarınızı hijyenik koşullarda tutarak yemek takımlarınızı koruyacaksınız.

Fonksiyonellik

Çatal, bıçak ve tabak saklama bölümleri, geniş çekmeceler farklı amaçlarla kullanılabilen dolaplar, mutfağınızdan daha yüksek verim almanızı ve alandan tasarruf etmenizi sağlayacak.

Stoplama Sistemi

Çekmece ve dolaplarda stoplama sistemiyle hızlı çarpmayı ortadan kaldıran, daha yumuşak kapanmayı sağlayan mekanizma rahatlığını yaşayacak, dolaplarınızı uzun ömürlü kullanacaksınız.

E1 Standardı

Sağlığa zarar vermeyen ve kanserojen madde içermeyen levha üretimi politikasını benimseyen markamızla hazırlanan mutfak dolaplarınızı güvenle ve evinize dost bir şekilde kullanacaksınız.