Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

TV Üniteleri

Evde Şıklığın ve Rahatlığın Adresi

Fonksiyonel

DVD, CD, VCD, uydu alıcısı yerleştirmeyi sağlayan raflı ve çekmeceli bölümler, tutma ve kapama detayları ile uyumlu kompakt parçalar.

Yaratıcı ve Modern

Oturma odalarınıza şıklık kazandıracak, klasik tasarımlardan farklı ve kreatif, ayrıntılarla desteklenen uyumlu TV ünite modelleri.

Uzun Ömürlü

Kaliteli cam ve ahşap malzemeden üretilen, çarpma ve kırılmalara karşı dayanıklı, yıpranmaya dirençli yapıda TV üniteleri.

Neden BYR Mobilya?

Oturma odalarınızda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmeniz için size özel TV üniteleri tasarlayarak ayrıcalığın tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Modern Raflar


Süs eşyalarınızı, biblolarınızı, çerçevelerinizi ve hediyelerinizi sıralayabileceğiniz, TV ünitenizi renklendirecek ve size kullanım kolaylığı sağlayacak modern tasarım raflar.

Kullanışlı Çekmeceler


TV ünitelerine entegre, kablo ve kullanılmayan eşyaları gizlemek için ideal, görsel bütünlük ve şıklık yaratan, isteğe bağlı olarak tekli ve çok sayıda üretilebilen kullanışlı çekmeceler.

Gümüşlük


Gümüş ve porselen bardaklarınızı, tabaklarınızı, vazo ve diğer eşyalarınızı saklayabileceğiniz, özel cam bölmeli ve kapaklı ve isteğe göre aydınlatma eklenebilen gümüşlükler.

Kitaplık


Mekandan tasarruf etmenizi sağlayacak, kitaplarınızı ve dergilerinizi yerleştirebileceğiniz, odanıza modern görünüm katan ve televizyonlarınızla bütünleşen kitaplık tasarımları.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Salonlarınızda TV Ünitesi Şıklığı

Özel Tasarım

Salon ve oturma odanızın büyüklüğüne uygun, eşyalarınızın renkleriyle uyum sağlayacak, istediğiniz kullanım ve tasarım özelliklerinde, televizyonlarınızı rahatça konumlandıracağınız üniteler hazırlıyoruz.

Kolay Temizleme

Yüksek ayakları sayesinde TV ünitelerinizin alt bölümlerini rahatlıkla temizleyebilecek, kapaklı gümüşlük, raf ve kitaplıklarınızı istediğiniz an hijyenik koşullarda kullanacaksınız.

Görsel Bütünlük

Özel tasarım TV ünitelerinde odalarınızdaki koltuk, masa, sandalye ve diğer eşyalarla renk ve tasarım uyumu sağlanarak mekanınıza görsel bütünlük ve göz yormayan rahatlık katılacak.

Kolay Kullanım

Çok amaçlı kullanabilen çekmeceler, kitaplık alanları ve uzun ömürlü kullanım için kapakların yavaş kapanmasını sağlayan mekanizmayla TV ünitelerinizi güvenle ve rahatça kullanacaksınız.

Güvenli Montaj

Kolay monte edilebilen parçaları ile TV ünitelerinizi istediğiniz yere taşıyabilir, değiştirme amaçlı yerinden çıkarabilir ve televizyonlarınızı çevreye zarar vermeden monte ettirirsiniz.

Çevre Dostu

Uluslararası üretim standartlarına uygun, kanserojen madde içermeyerek insan sağlığına dost ahşap malzemelerden üretilen TV ünitelerinizi güvenle kullanacaksınız.