Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Yatak Odası

İyi Bir Uyku İçin Doğru Bir Yatak!

Maksimum Rahatlık

Ekstra konfor sağlayan yüksek yoğunlukta sünger ve elyaf kullanılan, her iki yüzeyi de kullanılabilen yatak teknolojileri.

Tam Ortopedik

Vücutta daha fazla bölgeye temas sağlayan, deforme olmayan ve dengeli biçimde ağırlık dağılımı yapan ortopedik sistem.

Dayanıklı

Çökmeyen yayları ile yıllara meydan okuyan, uzun süre güvenle kullanabileceğiniz çift taraflı yataklar ve baza tasarımları.

Neden BYR Mobilya?

Yatak odalarınıza deliksiz bir uykuyu ve şıklığı kazandıracak, güne mutlu ve zinde başlamanızı sağlayacak yaratıcı tasarımlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Gardırop


Camlı, aynalı, çekmeceli, kapılı ve sürgülü tasarımlarla eşyalarınızı güven ve şıklık içinde saklayacağınız, yatak odası dekorasyonunuzu tamamlayacak aydınlatmalı gardıroplarımız.

Karyola


Tek ve çift kişilik, istediğiniz modelde ve renkte tasarlanabilen, dayanıklı ahşap malzemeden yapılan, kumaş kaplamalı, sağlığınıza dost ve rahatlığınızı düşünen akıllı karyola tasarımlarımız.

Şifonyer


Farklı ağaçlardan ve metallerden yapılan, işlemeli, odanızın şıklığını tamamlarken eşyalarınızı ve giysilerinizi saklayacak, dekoratif ve en yeni tasarım trendleriyle oluşturulan şifonyerler.

Komidin


Baş ucunuzda ufak ancak tamamlayıcı bir şıklık oluşturacak, çekmeceli yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan, abajur ve saatleriniz için mükemmel bir ünite; geniş renk skalalı komidinler.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

İnce Detaylar, Kullanışlı Tasarım; Modern Yatak Odaları…

Duyarlı ve Dayanıklı

Isı ve basınca karşılık verecek dayanıklılıkta, hareketlere uyumlu ve destek veren, yumuşak keçe, sünger ve elyaftan yapılan, çökmeye dirençli yataklarla odanızda konforu daim kılacaksınız.

Kompakt ve Estetik

İç içe geçmiş fonksiyonel bölümlerle giysilerinizi daha rahat saklayacak, çekmecelerinizi farklı amaçlarla kullanabilecek, özel tasarımlarda beğendiğiniz işleme ve motiflerin uygulanmasını sağlayacaksınız.

Ekstra Konfor

Deliksiz bir uyku sağlayan, vücutta daha fazla bölgeye temas ederek sizi rahat ettiren, talebinize göre ekstra dolgu malzemeleriyle % 100 nostress yatak odalarınızda mutluluğu yaşayacaksınız.

Yaratıcı Aydınlatma

Askılık ve giysi saklama bölümlerinde, hatta istediğiniz yerde geniş iç hacimden daha çok verim almanızı sağlayacak ekonomik led aydınlatma sistemleri ile maksimum rahatlık sağlayacaksınız.

Kullanım Kolaylığı

Uzun ömürlü ve rahat kullanım koşulları oluşturmak için çekmece ve dolaplarda stoplama sistemiyle hızlı çarpmayı ortadan kaldıran akıllı ve sistemli mekanizma rahatlığını yaşayacaksınız.

Sağlığa Dost Malzeme

Kanserojen ve insan sağlığına zarar veren maddeler içermeyen, ahşap ve kumaş uygulamalarında kaliteli malzeme kullanımı politikasını benimseyen markamızla eşyalarınızı güvenle kullanacaksınız.