Bize Ulaşın: 0216 364 41 82 || info@byrmobilya.com

Yemek Odası

Yeniliği Özgünlükle Buluşturan Tasarımlar

Şık ve Modern

Estetiği modern tasarım çizgileriyle birleştiren, duruşundaki asalet ve hareketlilikle yemek odalarının havasını değiştiren yaratıcı modeller.

Kullanışlı

Tutma ve kapama detayları, birbiriyle uyumlu dizayn edilen parçalarıyla yemek odalarında konfor ve ayrıcalık sunan kreatif dokunuşlar.

Dayanıklı

Çarpma ve kırılmalara karşı dayanıklı, yıpranmayan malzemeden üretilen, özel cam ve ahşap kullanımlı yemek odaları.

Neden BYR Mobilya?

Yemek odalarınıza yaratıcı ve size özel bir dokunuş, yıllarca kullanacağınız ve modası geçmeyecek tasarımlar; BYR Mobilya profesyonelliğiyle sizlerle.

Yemek Masası


Yemek odalarının olmazsa olmazı; cam ve ahşap malzemeden üretilen, yıllara ve darbelere karşı dayanıklı, evinizi daha kullanışlı kılacak olan her zevke ve beğeniye uygun özel tasarım masalar.

Konsol


Yemek odalarınızda çatal, bıçak, bardak ve tabak takımlarınızı güvenle saklayacak, dekorasyonunuzu bozmayacak ve mekana şıklık katacak, üzerini istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz konsollar.

Sandalye


Farklı ağaçlardan ve metallerden yapılan, döşeme ve işlemeli, masanızın şıklığını tamamlayacak, dayanıklı ayakları ve kullanım genişliği ile 6’lı 8’li ve istediğiniz sayıda sandalye modelleri.

Vitrin


Cam raf bölmeli, kullanışlı iç hacme sahip, isteğe göre led aydınlatma sistemi kullanılarak fonksiyonelliği artırılan, teşhirde zengin görünüm elde edeceğiniz, modern vitrin tasarımları.

Tasarım ekibimizle tanışmak ve mekanınıza özel çözümler için bizi arayın…

Yemek Odalarınıza Asil ve Duru Bir Yenilik…

Zarif ve Yaratıcı Tasarım

Şık motifler, metal işlemeler, daha önce hiçbir evde görmediğiniz bir tarz, led aydınlatmalarla sergileme kolaylığı, yemek odalarınızda konforu ve görsel ziyafeti bir arada bulunduran tasarımlarımız.

Görsel Bütünlük

Masa, sandalye, konsol, vitrin ve aynaların birbiriyle olan renk uyumu ve tasarım uyumu ile evinizin diğer odalarında yer alan eşyalarla oluşturacağınız görsel bütünlük ve kombinasyon, mekana ferahlık katacak.

Fonksiyonellik

Çatal, bıçak ve tabak saklama bölümleri, geniş çekmeceler farklı amaçlarla kullanılabilen dolaplar, evin farklı yerlerinde kullanılmaya müsait, özel sandalye ve masalarda açılır ve kapanır sistemlerle rahatlık sağlayacaksınız.

Kolay Temizleme

Yüksek ayakları sayesinde sandalye, masa ve dolaplarınızın bulundukları yerleri rahatça temizleyebilecek, cam bölmeli ve kapaklı vitrinlerinizi hijyenik koşullarda tutarak yemek takımlarınızı koruyacaksınız.

Yavaşlatıcı Sistem

Çekmece ve dolaplarda stoplama sistemiyle hızlı çarpmayı ortadan kaldıran, daha yumuşak kapanmayı sağlayan mekanizma rahatlığını yaşayacak, ürünlerinizi uzun ömürlü kullanacaksınız.

Sağlığa Dost Üretim

TSE E1 standartlarında insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen, ahşap ve kumaş uygulamalarında kaliteli malzeme kullanımı politikasını benimseyen markamızla eşyalarınızı güvenle kullanacaksınız.